szafy-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (szafy-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich zmian. Za darmo zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!